http://cafemis.com bannerımı alırmısınız?

TÜRKİYE-ALMANYA MAÇI


Türkiye-Almanya Euro 2008 yarı final randevusu yaklaştıkça heyecan doruklara çıktı.
2002 Dünya Kupası’nda finale çıkma şansını Brezilya’ya yenilerek kaybeden A Milli Takım, tarihinde ilk kez uluslararası bir turnuvada final oynamak için Almanya’yı geçmek istiyordu.
Ay-yıldızlı ekipte eksik ve cezalı oyuncular varlığı üzerken, Türkiye ve Almanya’da gazeteler ve televizyonlar karşılaşmayla ilgili haberleri ilk sırada verdi.

Türkiye’nin Euro 2008’deki mucizevi yürüyüşünün finale uzanıp uzanmayacağı, sadece yurtta ve ‘dış temsilcilikler’de değil, tüm dünyada merak edildi.

Sonuçta skor yenildiğimizi gösterse de muhteşem bir maçtı,ben ve çocuklarım beraber seyrettik ve maç saatinde yaşam durdu türkiye'de...eşim dağda dozeri stop ettirdi kardeşi ve yanındakilerle en yakın yerleşim yerine maç seyretmeye gitti,maçtan anlamayan onca insan yine tv başındaydı...benim 4.5 yaşındaki prensesim bile TÜRKO'ları seyredeceğim diye bekledi heyecanla....

Grurumuz,millilerimize bir tebrikte benden arkadaşlar...yaşattıkları heyecan ve başarı için....maçta her iki takımın başabaş çıkardığı muhteşem maç için...

0 yorum: